Ronde 5; Nieuwe koploper Hein Meijer

Met een zeer sterk gespeeld eindspel behaalde Hein Meijer een zeer belangrijke overwinning nadat Wouter Morssink heel lang uitzicht had op een puntendeling. Hein is hierdoor de nieuwe nummer 1 in Brunssum omdat de derde koploper aan het begin van deze ronde remise speelde tegen Leopold Sekongo. Leopold stond zwaar onder druk maar bezweek niet en was zeer content met zijn fraaie remise.

De jonge Machiel Weistra is tot nu toe de verrassing van het toernooi. Met heel mooi spel wist hij oud winnaar Niami zijn tweede nederlaag toe te brengen waardoor Machiel aansluit bij Heusdens en Ndjofang op een puntje van de koploper.

Achter deze eerste vier staan zes spelers met 7 punten. Behalve Sekongo en Morssink vinden we hier Monteba die overtuigend won van Wiel Maertzdorf, Kees Romijn die Marcel van der Most wist te kloppen, Peter van der Stap die de dapper verweer biedende Melvin Koullen versloeg en Clemens Crucius die te sterk was voor Harry Velraeds.

Een grote groep van 18 spelers heeft +1 en zij kunnen morgen met een overwinning weer bij de toppers aansluiten. In deze groep onder andere de Limburgers Koullen, van Gortel, Gijs Schoenmakers en Damen.

In de subklassementen de volgende koplopers: 55+ Meijer, rating tot 1100 Crucius, rating tot 900 drie spelers, Limburgers 4 spelers, aspiranten Melvin Koullen en junioren Weistra. Dames en pupillen klasse zijn te klein al verdient de enige pupil Tanja-Marie Cnossen natuurlijk wel een groot compliment voor het aangaan van de strijd en inmiddels 5 uit 5.

Tekst: DvG
Nieuws
Facebook
Begunstigers
Camping en recreatiecentrum De Hitjesvijver

Cafe-zaal Rumpener Beemden

Ons Gastvrije Brunssum

Gemeente Brunssum