Datum 10-08-2019 - Ronde 8

Wit Zwart Uitslag Partijen
Leopold Sekongo (2197) Ndiaga Samb (2323) 1-1  
Anton Schotanus (2137) Nikolai Kychkin (2165) 1-1  
Guido van den Berg (2152) Ruud de Kooter (2040) 2-0  
Michel Stempher (2245) Wouter Morssink (2127) 1-1  
Steven den Hollander (2164) Peter van der Stap (2190) 1-1  
Johan Rademaker (1947) Frits Luteijn (2228) 0-2  
Arian Konstantinov (2025) Willy Maertzdorf (2081) 0-2  
Gijs Schoenmakers (2125) Gerard Zijlema (2005) 1-1  
Raphael Martens (2022) Aianika Kolodeznikova (2102) 0-2  
Tom Swelsen (2036) Christian Niami (2268) 1-1  
Jan Snijder (1929) Martijn van Gortel (2124) 0-2  
Boudewijn van der Veen Rob van Westerloo (2021) 0-2  
Harry van de Vossen (1946) Marianna Fedorova 0-2  
Marinus Willemsen Nico Valkenburg (1988) 1-1  
Petra Duskova (2022) Alina Kardashevskaia (1880) 1-1  
Remco Korteland (1942) Pierre Lacroix (2097) 0-2  
Amoni Afonsoewa (2072) Ivar Smijers (1900) 2-0  
Harry Velraeds (2057) Martin de Jong (2043) 0-2  
Micha van Tol (2127) Rudi van Velzen (1908) 2-0  
Be Eggens (2098) Raymond Vandecaetsbeek 2-0  
Bert Woolschot (2083) Clemens Crucius (2011) 1-1  
Jaap Huizinga (1999) Martin Everduim (1978) 1-1  
Yoshua van der Most Fons Huybrechts (2047) 1-1  
Bram Verhoef (1901) Bram Kole jr. (1933) 1-1  
Melvin Dahl (1938) Hubert de Baetselier 1-1  
Gerard van Velzen (1943) Aleksandra Rozhina (1845) 0-2  
Marjory Feyt (1900) Hans Stolwijk (1823) 2-0  
Soender Kalpoe (1977) Jan Kerkhofs (1939) 2-0  
Johan Evens Marcel van der Most (1973) 1-1  
Albert-Hendrik Snijder (1900) Marc Werrebrouck (2022) 0-2  
Ton van Hove (1924) Dick de Jong (1870) 2-0  
Anne Reverdy (1900) Gregory de Vries (1900) 2-0  
Luc de Kruijf (1927) Aat Verhaar (1944) 0-2  
Justin Koopman Sandaara Tarskaia 0-2  
Dylan Jongeneel (1917) Jasper Kole (1948) 1-1  
Peter Bronstring (1911) Piet Rozenboom (1937) 1-1  
Louis de Frankrijker (1917) Herk Vis (1979) 0-2  
Klaas Mondria (1832) Denis Karataev (1906) 0-2  
Gijs Mouthaan (1900) Willemijn Verhoef (1900) 2-0  
Herman Pijnenburg Thomas Mouthaan (1900) 2-0  
Gert Koopman Ondrej Sikora (1900) 0-2  
Albert Cramer Jasmine Koopman 2-0  
Tjalling van de Bosch (2085) Jan Terpstra (1916) 1x1 R  

Datum 10-08-2019 - Ranglijst ronde 8

Ranglijst
De partij Peter Bronstring - Piet Rozenboom is gespeeld door Harry Mennema - Piet Rozenboom.

                                        AW   Pt   WP   SB Klr 
-------------------------------------------------------------
   1    1 Ndiaga Samb                    8-  13   83  131   0 
   2    4 Guido van den Berg             8-  12   79  112   0 
   3    2 Leopold  Sekongo               8-  12   77  109   2 
   4    3 Nikolai Kychkin                8-  11   83  110   0 
   5   11 Frits Luteijn                  8-  11   79  103   0 
   6    5 Wouter Morssink                8-  11   77  103   0 
   7    6 Peter van der Stap             8-  11   76   99   0 
   8   14 Aianika Kolodeznikova          8-  11   75   93  -2 
   9    6 Steven den Hollander           8-  11   74   94   0 
  10    8 Michel Stempher                8-  11   72   96   0 
  11   10 Anton Schotanus                8-  11   69   90   0 
  12   18 Willy Maertzdorf               8-  11   67   88  -2 
  13   13 Gijs Schoenmakers              8-  10   76   81   0 
  14   17 Christian Niami                8-  10   75   90   0 
  15   15 Tom Swelsen                    8-  10   75   87   0 
  16   21 Martijn van Gortel             8-  10   73   87   0 
  17   23 Marianna Fedorova              8-  10   73   84  -2 
  18   22 Rob van Westerloo              8-  10   73   78   0 
  19   29 Martin de Jong                 8-  10   71   87  -2 
  20    9 Ruud de Kooter                 8-  10   69   82   0 
  21   30 Micha van Tol                  8-  10   66   72   0 
  22   33 Pierre Lacroix                 8-  10   64   76  -2 
       19 Gerard Zijlema                 8-  10   64   76   0 
  24   34 Amoni Afonsoewa                8-  10   63   70   0 
  25   12 Arian Konstantinov             8-   9   80   81   0 
  26   16 Raphael Martens                8-   9   75   77   0 
  27   24 Marinus Willemsen              8-   9   72   80   0 
  28   25 Petra Duskova                  8-   9   72   76   0 
  29   20 Johan Rademaker                8-   9   71   74   0 
  30   27 Tjalling van de Bosch          8-   9   71   69   0 
  31   39 Be Eggens                      8-   9   69   73   0 
  32   35 Alina Kardashevskaia           8-   9   62   66   0 
  33   36 Nico Valkenburg                8-   9   61   63   0 
  34   28 Ivar Smijers                   8-   8   73   68  -2 
  35   40 Bert Woolschot                 8-   8   71   68   0 
  36   41 Martin Everduim                8-   8   71   65  -2 
  37   26 Remco Korteland                8-   8   70   60   0 
  38   32 Harry Velraeds                 8-   8   69   67   0 
  39   42 Yoshua van der Most            8-   8   67   58   0 
  40   43 Bram Verhoef                   8-   8   66   66   0 
  41   46 Jan Terpstra                   8-   8   65   55  -2 
  42   37 Harry van de Vossen            8-   8   65   54   0 
  43   31 Rudi van Velzen                8-   8   64   63  -2 
  44   48 Bram Kole jr.                  8-   8   64   58  -2 
  45   45 Fons Huybrechts                8-   8   63   58   0 
  46   57 Ton van Hove                   8-   8   63   57  -2 
  47   63 Marc Werrebrouck               8-   8   63   54   0 
  48   38 Boudewijn van der Veen         8-   8   63   52   0 
  49   53 Marjory Feyt                   8-   8   63   46   2 
  50   44 Hubert de Baetselier           8-   8   62   62   0 
  51   60 Aat Verhaar                    8-   8   62   57   0 
  52   54 Soender Kalpoe                 8-   8   62   51   2 
  53   47 Melvin Dahl                    8-   8   61   57   0 
  54   50 Clemens Crucius                8-   8   60   54   0 
  55   49 Jaap Huizinga                  8-   8   60   53   0 
  56   61 Anne Reverdy                   8-   8   58   50   0 
  57   55 Marcel van der Most            8-   7   65   52   0 
  58   65 Johan Evens                    8-   7   60   43   2 
  59   51 Jan Snijder                    8-   7   59   45   0 
  60   68 Sandaara Tarskaia              8-   7   57   40   0 
  61   73 Denis Karataev                 8-   7   55   29   0 
  62   74 Herk Vis                       8-   7   53   38   0 
  63   78 Aleksandra Rozhina             8-   7   48   31   0 
  64   52 Gerard van Velzen              8-   6   71   48   0 
  65   58 Luc de Kruijf                  8-   6   64   39   0 
  66   58 Gregory de Vries               8-   6   62   34   0 
  67   69 Dylan Jongeneel                8-   6   61   38   2 
  68   56 Albert-Hendrik Snijder         8-   6   61   33   0 
  69   70 Piet Rozenboom                 8-   6   60   39   0 
  70   67 Raymond Vandecaetsbeek         8-   6   59   34   0 
  71   64 Jan Kerkhofs                   8-   6   59   30   0 
  72   62 Dick de Jong                   8-   6   58   33  -2 
  73   66 Hans Stolwijk                  8-   6   56   34   0 
  74   75 Peter Bronstring               8-   6   51   27   2 
  75   79 Gijs Mouthaan                  8-   6   50   27   2 
  76   76 Jasper Kole                    8-   6   49   28   0 
  77   81 Herman Pijnenburg              8-   6   47   20   2 
  78   71 Louis de Frankrijker           8-   5   58   30   2 
  79   72 Klaas Mondria                  8-   5   55   24   2 
  80   77 Justin Koopman                 8-   5   49   21   0 
  81   80 Thomas Mouthaan                8-   4   49   20   0 
  82   85 Albert Cramer                  8-   3   50    9   2 
  83   84 Willemijn Verhoef              8-   3   44    9   0 
  84   82 Gert Koopman                   8-   3   43   12   2 
  85   83 Jasmine Koopman                8-   3   40   12   0 
  86   86 Ondrej Sikora                  8-   3   40    9   0 

Rooster ronde 9

Wit Zwart
Willy Maertzdorf Ndiaga Samb
Guido van den Berg Leopold Sekongo
Nikolai Kychkin Michel Stempher
Frits Luteijn Anton Schotanus
Wouter Morssink Peter van der Stap
Aianika Kolodeznikova Steven den Hollander
Gijs Schoenmakers Amoni Afonsoewa
Christian Niami Gerard Zijlema
Pierre Lacroix Tom Swelsen
Martijn van Gortel Micha van Tol
Marianna Fedorova Ruud de Kooter
Martin de Jong Rob van Westerloo
Arian Konstantinov Anne Reverdy
Nico Valkenburg Raphael Martens
Be Eggens Marinus Willemsen
Petra Duskova Tjalling van de Bosch
Alina Kardashevskaia Johan Rademaker
Ivar Smijers Jaap Huizinga
Melvin Dahl Bert Woolschot
Martin Everduim Soender Kalpoe
Clemens Crucius Remco Korteland
Aat Verhaar Harry Velraeds
Yoshua van der Most Marjory Feyt
Boudewijn van der Veen Bram Verhoef
Jan Terpstra Hubert de Baetselier
Marc Werrebrouck Harry van de Vossen
Rudi van Velzen Ton van Hove
Bram Kole jr. Fons Huybrechts
Jasper Kole Marcel van der Most
Aleksandra Rozhina Johan Evens
Herk Vis Jan Snijder
Sandaara Tarskaia Denis Karataev
Gerard van Velzen Justin Koopman
Luc de Kruijf Herman Pijnenburg
Gregory de Vries Gijs Mouthaan
Dylan Jongeneel Peter Bronstring
Hans Stolwijk Albert-Hendrik Snijder
Dick de Jong Piet Rozenboom
Jan Kerkhofs Raymond Vandecaetsbeek
Klaas Mondria Louis de Frankrijker
Willemijn Verhoef Thomas Mouthaan
Gert Koopman Albert Cramer
Ondrej Sikora Jasmine Koopman